IRAKASLE TUTOREAK

  • 2. urte A: Ainhoa Zumeta
  • 2. urte B: Naroa Etxeberria
  • 3. urte : Maribel Camacho
  • 4. urte : Leire Iruretagoiena eta Ainara Mugika
  • 5. urte A: Marije Pikabea
  • 5. urte B: Ilazki Goikoetxea 

EBALUAZIO DATAK

Otsailaren hasieran eta ekainean

 *Data horietaz gain zerbait sortuko balitz, tutorearekin hitz egin daiteke aurrez hitz ordua jarrita.

ORDUTEGIA

Ikasturtekoa: 09:00- 12:30 eta 14:30- 16:00

Irailean eta ekainean goizeko lan egunak : 09:00 – 13:00

Egun hauetan ere, jangela zerbitzua izaten da eta garraioa 14:00tan irteten da eskolatik.

TXANGOAK:

 

1.HIRUHILEKOA

2.HIRUHILEKOA

3.HIRUHILEKOA

 

HONDARTZA eta inguruko parkeetara (3,4,5)

LIBURUTEGIA(3,4,5)

AZOKA(4,5)

EGUNEKO EGOITZA(3,4,5)

HAUR ESKOLA(3,4,5)

GALAXYPARK (2, 3, 4, 5)

HERRIRA(4,5)

HONDARTZA eta inguruko parkeetara (2,3,4,5)

SASTARRAIN(5)

 

EGUNEKO EGOITZA(3,4,5)

ITXASPE(4.5)

HONDARTZA(2,3)

IKASTURTE BUKAERA TXANGOA(2,3,4,5)

 

 

 

IRAKASLE TUTOREAK

  • 1. maila: Julen Barriuso
  • 2. maila A: Marije G. Tabarri
  • 2. maila B: Carmen Montoya
  • 3. maila : Iñaki Agirresarobe
  • 4. maila A: Karmele Sarasola
  • 4. maila B: Mª Jesus Arzelus eta Estibaliz Sanchez
  • 5. maila : Igone Mantzizidor
  • 6. maila A: Juanjo Zubizarreta
  • 6. maila B: Txetxu Lete

EBALUAZIO DATAK

Abenduan, apirilan eta ekainean

 *Data horietaz gain zerbait sortuko balitz, tutorearekin hitz egin daiteke aurrez hitz ordua jarrita.

ORDUTEGIA

Ikasturtekoa: 09:00- 12:30 eta 14:30- 16:00

Irailean eta ekainean goizeko lan egunak : 09:00 – 13:00

Egun hauetan ere, jangela zerbitzua izaten da eta garraioa 14:00tan irteten da eskolatik.

TXANGOAK:

 

1.HIRUHILEKOA

2.HIRUHILEKOA

3.HIRUHILEKOA

 

ZUATZA(6)

IRRISARRILAND(3,4)

KUKUARRI(5,6)

DONOSTI-ORIO(5,6)

ZARAUTZERA OINEZ(1,2)

ORIO,ALDE ZAHARRA(1,2,3,4)

FIKOBA(1,2,3,4)

 

EROSKI(3)

XABIER ALBERDI(5,6)

SASTARRAIN (1,2)

ZIENTZIA MUSEOA (2,3,4,5,6)

 

HONDARTZAKO PARKEA(1,2)

HAIZE ORRAZIA(3)

ZARAUTZ ARAZTEGIA(4)

ZUMAIA-ORIO(5,6)

IKASTURTE BUKAERA TXANGOA(1,2)

NOLEGA ANTZERKIA(3,4)

IRRISARRILAND(5)

 

 

 

IRAKASLE TUTOREAK

  • 1. maila: Yon Sarasola
  • 2. maila: Belen Aberasturi
  • 3. maila: Ane Solaberrieta
  • 4. maila: Olatz Mitxelena

EBALUAZIO DATAK

Azaroan, martxoan eta ekainean

ORDUTEGIA

Astelehena, asteartea eta osteguna: 08:30-13.00 eta 14:30-16:30

Asteazkena eta ostirala: 08:30-14:30

Irailean eta Ekainean: jardunaldi trinkoa. 08:30-14:30

TXANGOAK:

 

1.HIRUHILEKOA

2.HIRUHILEKOA

3.HIRUHILEKOA

 

KUKUARRI (1,2,3,4)

ARRAUNA (1,2,3,4)

USURBILGO ESKOLA-ZUBIETA (4)

DURANGOKO AZOKA(1,2,3,4)

KOMUNIKAZIO FALKULTATEA (3,4)

 

TXURI URDIN (1,2)

EKAIN BERRI(1)

ZUMAIAKO FLISHA(3)

ZINEMA EUSKARAZ(1,2,3,4)

DONE JAKUE BIDEA (1)

 

 

ZUMALAKARREGI MUSEOA (4)

LANBIDE ORIENTAZIOA/LIZARDI/OLH-KO IKASTETXERA (4)

URTE BUKAERAKO IRTEERA